Меню
Каталог
Закрити
uk
+38 (098) 762-54-33
Київ
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00


вул. Дегтярівська 21 (територія заводу БудШляхМаш)

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб.

11:00 - 17:00

Про виробництво

Наша компанія виготовляє металоконструкції та спеціальне обладнання, а також надає широкий спектр послуг з обробки, зварювання та фарбування металовиробів.

Сучасні виробничі потужності забезпечують безперебійний цикл виробництва. Багаторічний досвід роботи та налагоджена організація на всіх етапах дозволяє максимально ефективно скорочувати терміни виконання замовлень з незмінним збереженням високої якості.

Важливою перевагою роботи з нами є широкий спектр послуг: наше підприємство має обладнання для різання, рубання, згинання листового та профільного прокату, зварювання, токарних, фрезерних операцій, антикорозійної обробки та порошкового фарбування.

ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

  • Сервісна служба нашої фірми пропонує:
  • Встановлення, монтаж технологічного обладнання згідно з планом або проектом підприємства.
  • Пуско-налагоджувальні операції, налаштування агрегатів на оптимальний робочий режим. При цьому дотримуються всіх правил технологічних процесів.
  • Гарантійний сервіс: профілактика поломок, швидка заміна агрегатів, запчастин, вузлів. У разі заводського шлюбу заміни здійснюються безкоштовно.
  • Навчання персоналу (кухарів, барменів) правилам експлуатації, догляду за технікою.
  • Регулярну технічну діагностику. Фахівці нашого технологічного відділу усувають збої в процесі роботи агрегатів, ніж запобігають можливим поломкам.
  • Капітальний ремонт пристроїв, планові профілактичні роботи. Якщо у вас виникли проблеми з апаратами, Ви можете звернутися до нас, незалежно від того, чи є нашим клієнтом.

В связи с поднятием цен на металл стоимость изделия уточняйте у менеджера. ЗВОНИТЕ: +38 (098) 447 22 66 Відхилити