Меню
Каталог
Закрити
uk
+38 (098) 762-54-33
Київ
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00


вул. Дегтярівська 21 (територія заводу БудШляхМаш)

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб.

11:00 - 17:00

InoxTrade
Виробництво меблів з нержавіючої сталі
Зонти вентиляційні з нержавіючої сталі
Зонти вентиляційні з нержавіючої сталі
3D візуалізація
3D візуалізація
Термін виготовлення від 2х днів
Термін виготовлення від 2х днів
Під замовлення Виробництво меблів з нержавіючої сталі
Під замовлення
Виробництво меблів з нержавіючої сталі
3D візуалізація презентуємо всю продукцію в 3D
3D візуалізація
презентуємо всю продукцію в 3D
Від 2-х днів Термін виготовлення
Від 2-х днів
Термін виготовлення
Про компанію
Нейтральне обладнання з нержавіючої сталі – Inoxtrade
Наша компанія надає великий вибір столів, ліній роздач, барних комплексів та інших виробів з нержавіючої сталі на вигідних умовах і за адекватними цінами.

Inox Trade: нейтральне обладнання з нержавіючої сталі для вашого бізнесу

Будь-який заклад громадського харчування, незалежно від масштабів і прохідності, має бути повноцінно обладнаний усім необхідним для швидкого обслуговування клієнтів і комфортної роботи персоналу. Ключова умова у веденні такого бізнесу – якісне нейтральне обладнання для кухні. Наша компанія Inox Trade готова надати для вас великий вибір столів, ліній роздач, барні комплекси та інші вироби з нержавіючої сталі на вигідних умовах і за адекватними цінами.

Як здійснюється виробництво нейтрального обладнання

Первинно ознайомитися з асортиментом можна в режимі онлайн – у каталозі нашого інтернет-магазину нейтральне обладнання для громадського харчування розділене за групами, тому пропонується швидко вивчити й оформити заявку на дзвінок нашого менеджера. Велика частина вибору – вироби з нержавіючої сталі, цей матеріал вирізняється надійністю і довговічністю. Якщо вам потрібно нейтральне обладнання з нержавійки, ви можете бути впевнені:

 • При правильній експлуатації вироби прослужать до 50 років.
 • Нейтральне обладнання з нержавійки для громадського харчування стійко витримує агресивні умови експлуатації і показує високу стійкість до корозії.
 • Завдяки якісній обробці, тривалий час зберігається презентабельний зовнішній вигляд.

Виробництво нейтрального обладнання з нержавіючої сталі здійснюється в заводських умовах нашої компанії. Ми займаємося виготовленням виробів “з нуля” і самі:

 • проводимо підготовку металу;
 • закуповуємо необхідні комплектуючі – тільки у перевірених постачальників;
 • самостійно обробляємо нейтральне обладнання з нержавіючої сталі.

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості. Разом із замовленням покупець отримує паспорт виробу – це гарантія надійності та можливість для гарантійного обслуговування. Це означає, що якщо ви купуєте нейтральне обладнання з нержавіючої сталі у нас, то зможете замовити ремонт будь-яких несправностей у період гарантійного терміну. 

Яке нейтральне кухонне обладнання ми виробляємо

У вашому розпорядженні нейтральне обладнання для ресторанів, кафе, об’єктів швидкого харчування та бізнесу громадського харчування будь-яких масштабів, наприклад:

 • Функціональне нейтральне обладнання – нержавіюча сталь стала основою для мийок, столів, вішалок для м’яса, стелажів, візків, шаф і багато іншого, без чого не обходиться жоден заклад громадського харчування.
 • Готові лінії роздачі – нейтральне обладнання ресторанів і їдалень для ліній роздачі, що містить вітрини, прилавки та інші різні елементи, які полегшують роботу персоналу об’єкта і його клієнтів.

У наявності понад 100 найменувань, а також можливість адаптувати будь-яке рішення під ваше приміщення.

Нейтральне обладнання: ціни

Щоб зорієнтуватися у вартості виробів, необхідно вирішити кілька моментів:

 • Наскільки складним і функціональним має бути стіл, лінія або будь-який інший комплект.
 • Яких розмірів має бути нейтральне обладнання кухні.
 • Для вашого бізнесу підійде готове рішення або потрібне оформлення індивідуального замовлення.

Наскільки складним і функціональним має бути стіл, лінія або будь-який інший комплект. Яких розмірів має бути нейтральне обладнання кухні. Для вашого бізнесу підійде готове рішення або потрібне оформлення індивідуального замовлення.

Як купити нейтральне обладнання

Любые конструкции вы можете приобрести на выгодных условиях:

 • Доставка – ми доставимо нейтральне обладнання для їдальні або іншого вашого закладу громадського харчування в термін від 2 днів.
 • Адекватна ціна – оскільки ми є виробником, немає необхідності підвищувати вартість на власну продукцію.
 • Індивідуальний підхід – ви можете замовити власне нейтральне обладнання з нержавійки, виробництво нашої компанії дасть змогу втілити в життя проєкти будь-якої складності.

За вашим запитом ми готові безплатно виїхати на об’єкт у Київській області та провести заміри, зібрати інформацію та вимоги до вашого обладнання. Для інших міст України умови співпраці визначаються в індивідуальному порядку. 

Якщо ви хочете нейтральне обладнання купити або замовити індивідуальний проєкт, зв’яжіться з нами будь-яким доступним на сайті способом.

В связи с поднятием цен на металл стоимость изделия уточняйте у менеджера. ЗВОНИТЕ: +38 (098) 447 22 66 Відхилити