Меню
Каталог
Закрити
uk
+38 (098) 762-54-33
Київ
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00


вул. Дегтярівська 21 (територія заводу БудШляхМаш)

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб.

11:00 - 17:00

Чому не можна встановлювати парасольки з оцинкованої сталі

Деякі вважають, що в системах видалення диму або на кухні можна використовувати труби з оцинкованої сталі. Справа в тому, що робити це категорично не рекомендується з цілого ряду причин. І найголовніша з них – небезпечна хімічна реакція.

Температури, характерні для викидів кухонної плити, впливають на оцинковані парасольки. Відбувається хімічна реакція: Zn + H2O = ZnO + H2. Її наслідки в наступному:

  • шар цинку руйнується;

  • у трубі починає накопичуватися водень;

  • система перестає функціонувати в колишньому рівні.

Саме через цю хімічну реакцію оцинковані парасольки не можна використовувати в будь-яких системах, пов’язаних з теплопостачанням. Через вплив високих температур відбувається знищення покриття з цинку. Це дуже швидко призводить до непридатності системи, створюючи ризик для присутніх на кухні людей.

За яких умов допустиме використання парасольок із оцинкованої сталі

Не існує ситуацій, коли можна встановити оцинковану трубу, яка не несе небезпеки для людей. Якщо витяжні парасольки з оцинкованої сталі розміщують над теплоагрегатами, кухонними плитами, контуром димоходу, при нагріванні вони виділятимуть цинковий окис. Зрозуміло, для здоров’я людини вона лише шкодить.

Єдине, де можна використовувати оцинковану сталь – це зовнішній контур димоходу типу сендвіч. У цьому випадку високі температури не впливають на метал і шкідливі для організму речовини не виділяються.

У всіх інших випадках, особливо при встановленні вентиляційної парасольки на кухні, краще використовувати нержавіючу сталь. Вона стійка до термічного навантаження, безпечна під час експлуатації, а також відрізняється тривалим терміном служби..

У нашому каталозі представлені виключнопарасольки з нержавіючої сталі, де Ви можете підібрати острівна парасолька или пристінний в залежності від особливостей кухні.

В связи с поднятием цен на металл стоимость изделия уточняйте у менеджера. ЗВОНИТЕ: +38 (098) 447 22 66 Відхилити