Меню
Каталог
Закрити
uk
+38 (098) 762-54-33
Київ
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00


вул. Дегтярівська 21 (територія заводу БудШляхМаш)

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб.

11:00 - 17:00

Як обрати меблі для ресторанів та кафе

Одним із важливих моментів в організації бізнесу, пов’язаного із громадським харчуванням, є вибір меблів. Замислюючись про те, як вибрати меблі для ресторану або власного кафе, керівник повинен грунтуватися на таких принципах як:

  • комфорт для відвідувачів;
  • зручна та раціональна організація роботи персоналу.

Це означає, що робота з підбору обстановки поділяється на дві частини. З одного боку, потрібно організувати комфортну зону для клієнтів, з іншого — правильно та відповідно до санітарних вимог облаштувати робочі приміщення.

Вибираємо меблі в зал для відвідувачів

Як вибрати меблі для ресторанів і гарантувати високу відвідуваність? Насамперед підбирайте предмети інтер’єру в одному стилі. Заздалегідь розплануйте наявність та розташування кожного елемента меблів, а також підберіть відтінки, моделі та матеріали, які поєднуються між собою. Крім того:

  • Орієнтуйтеся на якість, а не на кількість. Вибирайте столи та стільці, виконані з металу або твердих порід деревини. Якщо потрібна тканинна оббивка, переконайтеся, що вона досить міцна, щоб витримувати щоденну активну експлуатацію.
  • Оцінюйте потреби клієнтів. Вміння розуміти клієнта – ключ до створення успішного бізнесу. Вивчіть свого потенційного відвідувача та передбачте його потреби. Наприклад, чи потрібні подушки на стілець? Чи потрібні стільці для дітей? Якщо передбачається готувати оригінальні страви при відвідувачах, можливо знадобляться спеціальні візки? Чи потрібні полиці та візки для посуду, роздавальні лінії?
  • Створюйте правильний настрій. Форма, висота і навіть довжина ресторанних столів та стільців можуть вплинути на настрій відвідувачів. Наприклад, круглий стіл сприяє дружньому спілкуванню та дозволяє розсадити більшу кількість гостей, тому що не має кутів. 

Як вибрати меблі для кафе в зону персоналу

Зручні умови для роботи персоналу — один із головних принципів організації успішного бізнесу! Для керівника має бути важливо:

  • Забезпечити достатню кількість площі розміщувати кухонного устаткування.
  • Передбачити наявність меблів для зберігання та обробки продуктів, посуду.

Тому перед тим, як підібрати меблі для кафе, заздалегідь складіть список всього необхідного. Вам можуть знадобитися:

З матеріалів найкраще віддавати перевагу нержавіючій сталі. Метал відповідає санітарним вимогам, легко обробляється та здатний прослужити не один десяток років.

В связи с поднятием цен на металл стоимость изделия уточняйте у менеджера. ЗВОНИТЕ: +38 (098) 447 22 66 Відхилити